הארכת שיער

Slider

לייעוץ והדגמה צרי קשר כבר עכשיו

הארכת שיער, הלחמת שיער, הדבקת שיער - שמות שונים לאותו טיפול

ככל שעוברות השנים ואנו מתבגרים קצב צמיחת השיער יורד, אנו מאבדים יותר ויותר שערות מדי יום, ולא תמיד צומחות שערות חדשות במקום אלה שנשרו. התקרחות ודילול השיער על הראש אינם נחלתם של גברים בלבד, גם שיערן של נשים רבות מתחיל להתדלדל ולעיתים אף מפסיק לצמוח ולגדול לחלוטין.
גם הקפדה על שגרה קבועה של תספורת  מלאה או קיצור של הקצוות המפוצלים, לא תמיד יחזור השיער לאורכו המקורי דבר שבד"כ מערער את הבטחון ומותיר אתכן עם שיער קצר יותר משהייתן רוצות.
שיטות הארכת שיער בכלל שמותיהם באו בדיוק כדי לתת מענה לבעיה וטיפול נכון בידי מומחים יעניק לכן תוצאה מושלמת, טבעית נוחה ואסתטית.

תוספות שיער או בשמן הנוסף הארכת שיער משפרות את הבטחון העצמי?


נשים רבות מעדיפות לשמור על שיער ארוך ושופע המדגיש פנים יפות, מקנה מראה חדש אופנתי ומעודכן.
שיער ארוך נראה מרשים יותר, ומאפשר לעצב את השיער במגוון תסרוקות כגון: מראה גלי מרשים, שיער מדורג , או איסוף השיער ל"קוקו" אופנתי. שיער מאז ומעולם היה סמל לחיוניות גם אצל גברים וגם אצל נשים, בנוסף השיער הינו אחד מהכלים שלנו לשדר בטחון וחיוניות לסובבים אותנו ולא מעט נשים וגברים טוענים שהיער הוא הכח שלהם.

דוד רומנו - הארכות שיער

הארכת השיער - טיפול פשוט תוצאה מדהימה
במרכז החדש והמשופץ שלנו בקניון ערי החוף בראשון לציון אנו מבצעים הארכות שיער לאחר אבחון השיער וייעוץ התאמה אישית מעל 11 שנים. טיפול הארכת השיער הינו פתרון אסתטי לבעיות שיער דליל, נשירת שיער וצמיחה איטית.  
הטכנולוגיה בה אנו משתמשים הינה הדבקה קרה באמצעות דבק טבעי ואורגני הנחשב לדבק רפואי ללא חומרים כימיים ואינו מגרה את הקרקפת דבר המקנה תחושה טבעית שאף אינו מורגש במגע יד בקרקפת או בשיער.
הארכות שיער או בשמן הנפוץ יותר תוספות השיער הינן קווצות שיער שמחוברות לשיער הטבעי בין שבילי השיער הקיימים בצמוד לקרקפת, כך שהן מוסיפות לו נפח ואורך רצוי ללא פגיעה בשיער הטבעי.
במרכז להארכות שיער של דוד רומנו תקבלו טיפול בשיער אדם 100% טבעי, אשר שלא עבר עיבוד כימי כלשהו. השיער מגיע מראשן של נשים בעלות שיער יפה בריא ומרשים מכל העולם. השיער בתוספת הינו שיער באיכות גבוה שלא נעשו עליו שינויי צבע או החלקות למינהן דבר המבטיח איכות ואמידות גבוה, מגע נעים ומלטף. כל תוספות השיער עומדות בתקנים בינלאומיים ועוברות בדיקות איכות קפדניות לפני שהשיער מגיע אלינו ולפני ייעודו כשיער לתוספות שיער.
תהליך הארכת שיער מתבצע בהתאמה אישית ולאחר אבחון לראשך בניצוחו המיומן והמקצועי של דוד רומנו שנמנה בין מומחים ספורים ובעלי שם בתחום תוספות השיער. לאחר שנענה לך על כל השאלות שבד"כ מטרידות נשים רבות לפני הכניסה לטיפול נתאים לראשך את סוג השיער המתאים במדויק לשיערך הטבעי, כמות השיער הרצויה וגוון השיער בהתאמה מדוייקת, כך שלא ניתן יהיה להבחין בין שיערך הטבעי לבין תוספות השיער.
על מנת לשמר את התוספות יש לחדש את הטיפול בשיער מדי 4-5 חודשים, הטיפול הדרוש בד"כ הוא ניתוק התוספות והדבקתן קרוב יותר אל השורש .
צרי קשר איתנו עכשיו והגיעי אלינו למרכז החדש והמשופץ שלנו בראשון לציון וקבלי אבחון וייעוץ הכולל הדגמה להארכת השיער והתוספות המומלצות וצאי עם תדמית חדשה!!!
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Slider

ממגוון העבודות שביצעתי

אימייל:  duduromano10@gmail.com
כתובת סניף מרכז: דוד סחרוב 19, ראשון לציון – קניון ערי החוף שער 2
כל הזכויות שמורות לחברת דודו רומנו תוספות שיער © 2016
בניית אתרים Smart Soft Web

Please publish modules in offcanvas position.