החלקה יפנית

Slider

השאירי פרטים ונשמח לחזור אלייך

צרו קשר 072-3935828

דוד רומנו - החלקה יפנית (חדש - החלקה אורגנית)

החלקה יפנית היא תהליך כימי בטוח לשימוש המבוצע ע"י מומחים, שאינו הורס את השיער ומתאים לבעלות שיער גלי, מתולתל או מקורזל וכיום ניתן למצוא בשוק הזה החלקות חדשות אורגניות בעלות תוצאות מרהיבות. החלקה יפנית מותירה את השיער חלק ומבריק, וגורמים כמו מזג אוויר, לחות וגשם אינם מחזירים אותו למצבו הטבעי - בכפוף לשמירה וטיפול נכון כפי שאנו מתארים בשלבים שאחרי ביצוע ההחלקה היפנית. 
המרכז החדש של דוד רומנו בקניון ערי החוף בראשון לציון מתמחה בטיפולי ההחלקה היפנית ולאורך השנים צברנו ידע ויכולות שמעמידות אותנו בפסגת המומחים בארץ.
דוד רומנו ממעצבי השיער המקצועיים והמיומנים בתחום ההחלקות ותוספות השיער יבצע אבחון של סוג השיער ויתאים את אופי הטיפול והמינון המתאים של החומרים לשיערך תוך התחשבות בכמות הטיפולים הקודמים ששיערך כבר קיבל. ההחלקה היפנית מכילה תרכובת של חומרים המכילים מינרלים וויטמינים החודרים לתוך השיער, מחזקים אותו ומשפרים את מבנה השיער והנפח שלו ובכך נותנים לשיערך מראה בריא, רך ובעל מרקם נעים ומלטף. החלקה היפנית נחשבת לעדיפה, לבטוחה ולמתקדמת ביותר בעולם ההחלקות

החלקה יפנית לשיער מקורזל
החלקה יפנית לשיער מקורזל היא הפתרון האולטימטיבי וארוך הטווח הטוב ביותר לבעלות השיער במרקם הזה. ההחלקה היפנית אף עדיפה מאות מונים על טיפול שבועי ופן שבד"כ פוגע בשיער והופך אותו עם השנים לבעל מראה "שרוף" ובעצם מאבד את חיות השיער.
ההחלקה היפנית מחזיקה מעמד לאורך זמן רב, ובחישוב שנתי היא משתלמת הרבה יותר.

החלקה יפנית מהי?

החלקה יפנית נשמרת לאורך חודשים אם מתחזקים אותה נכון!
תחזוקת ההחלקה היפנית נועדה לשמור על השיער בריא וחזק לאחר הטיפול בו באמצעות חומרים כימיים, ויש להקפיד על שני שלבים על מנת לשמר אותה לאורך זמן:
הטיפול בשיער בחודשים שלאחר ההחלקה היפנית

בחודשים שלאחר ההחלקה היפנית מומלץ להשתמש בשמפו המכיל כמות נמוכה של מלחים, אותם ניתן לרכוש אותן במספרות ובחנויות המוכרות תכשירים מקצועיים למספרות, המלצות על הטיפול בשיער והחומרים המומלצים יינתנו כמובן בסיום הטיפול.

מסכות שיער המכילות כמות קטנה של מלחים וכן סרום המכיל קארטין וסיליקון הם חומרים נוספים המומלצים לטיפול בשיער שלאחר ההחלקה. מומלץ מאד להימנע מטיפול או מריחה של שמנים למינהם שבד"כ מועילים לשיער בתקופה שבה אתן רוצות לשמור על ההחלקה היפנית באופן מושלם.
 
שלב ראשון – הימים הראשונים שלאחר ההחלקה היפנית 

מומלץ לא לאסוף את השיער, או לעצב אותו בצמות כיוון שההחלקה היפנית עדיין לא השתרשה באופן מושלם בשיער, וכל שינוי בצורת השיער עשוי לפגוע באמידות ההחלקה כמו כן רצוי להשאירו יבש ולהימנע משטיפה של השיער. אם השיער נרטב מזיעה כתוצאה מפעילות או מגשם, חשוב לייבש אותו מיד בעזרת מייבש שיער ולשמרו יבש.

שלושת הימים הראשונים הם הרגישים יותר, וצורת השיער עשויה להשתנות בכל מגע עם לחות כלשהי ולכן שמירה עליו יבש באופן מוחלט מבטיחה אורך חיים להחלקה היפנית וכן אחידות ללא איזורים שאינם חלקים באופן מושלם.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Slider

ממגוון העבודות שביצעתי

אימייל:  dudu_romano@walla.com
טלפון: 072-3935828
כתובת סניף מרכז: סחרוב 19, ראשון לציון – קניון ערי החוף
כל הזכויות שמורות לחברת דודו רומנו תוספות שיער © 2016
בניית אתרים Smart Soft Web

Please publish modules in offcanvas position.