יחידות שיער

נשים רבות סובלות משיער דליל, שגורם להן לחוסר ביטחון. כיום יש מגוון פתרונות לבעיה, אשר גם מאפשרים לאותן נשים להראות אסתטיות יותר לטעמן וגם משפרים להן את הביטחון העצמי.

"יחידת שיער היא רשת שמחוברת לחלק העליון של השיער וממלאת אותו בדרך הכי טבעית שיש", מספר דודו רומנו, מעצב שיער ומומחה לפתרונות לשיער דליל, " מי שבוחרת בחיבור בשיטה הקבועה, יש צורך בתחזוק היחידה וניתן לטפל בשיער מדי חודש או חודש וחצי. השיער הטבעי נשמר והיחידה שומרת על מראה חי ומלא ברק. אפשרות נוספות , חיבור שאינו קבוע וכך הלקוחה מתחזקת את היחידה באופן עצמאי ללא צורך להגיע למספרה. יחידת שיער מתאימה לבעלות שיער דליל אך גם לכאלה שרוצות ליצור נפח או פשוט רוצות שיער ארוך. כיום הכוכבות הגדולות ביותר, מזמרות גדולות , שחקניות הוליווד ועד כוכבות רשת מצליחות, גם בקרב נשים צעירות ביותר נעזרות ביחידות שיער . כדי ליצור מראה חדש ומרענן. ללא ספק זהו טרנד התופס תאוצה בחברה המערבית".

המון פעמים נשאלת השאלה כיצד הרשתות מחוברות לשיערן הטבעי ? כיום ישנם אפשרויות חיבור רבות בשוק , אך לצערנו חלקן הגדול פוגעות בשיער הטבעי ואף יוצרות נזק . " השיטה שלנו, כפי שניתן לראות אינה מזיקה לשיער כלל ואין בה מעורבות של דבקים , חומרים כימיים או מכשירים. הכל נעשה בצורה הבטוחה והבריאה ביותר לשיער הלקוחה ". הידללות שיער הוא מקרה נפוץ בקרב נשים רבות , במגוון רחב של גילאים והסיבות לכך שונות ומשתנות ולכל אחת ניתן למצוא את פתרון  באמצעות התאמה אישית לפי רצון הלקוחה ולפי אבחנה מקצועית .   יחידות השיער הן פתרון מושלם לאלה הסובלות משיער דק או דליל וחולמות לשדרוג המראה. פתרון פופולרי במיוחד, נוח ואסתטי.

מה הייחוד של היחידה הזו שמוצמדת לראשנו?

יחידת שיער זו מיוצרת בטכניקה ייחודית , שעשוייה משיער טבעי גולמי , שמחברים לרשת אוורירית ואינה צפופה המאפשרת לשיער הטבעי לצמוח ללא הפרעה.  "ההתמזגות של יחידת השיער היא טבעית והמראה טוב, לא מבחינים ברשת, השיער נושם ויחידת השיער תפוסה בצורה טובה. יחידת השיער לא מזיקה לשיער של הלקוחה וזה הכי חשוב".
אימייל:  duduromano10@gmail.com
כתובת סניף מרכז: דוד סחרוב 19, ראשון לציון – קניון ערי החוף שער 2
כל הזכויות שמורות לחברת דודו רומנו תוספות שיער © 2016
בניית אתרים Smart Soft Web

Please publish modules in offcanvas position.